Kontakt

Obecność w mediach społecznościowych

Istotą działania Prześwietlenia jest promowanie sztuki wszędzie, gdzie to możliwe! Dlatego jesteśmy obecni na wielu kanałach mediów społecznościowych.

Na Facebooku: https://www.facebook.com/malarstwoodpodstaw – tutaj dowiesz się, co nowego się u nas dzieje. Lekcje, kursy, wydarzenia, nowe prace.

Na YouTube: https://www.youtube.com/channel/ – mamy tu świetne filmy rozkładające na czynniki pierwsze wielkie dzieła malarskie i kilka przykładowych kawałków lekcji malowania. Koniecznie subskrybuj!

Na TikToku: https://www.tiktok.com/@malarstwoodpodstaw? – ten kanał pozwala na promowanie malarstwa wśród młodzieży i nie tylko – odpowiedzi na pytania i historie o sztuce w 1 minutę.

Wyśmienity newsletter

Słowo wyśmienity w kontekście newslettera może zabrzmieć nieco zabawnie, ale nasz newsletter jest naprawdę wyśmienity! Kontakt mailowy z Tobą to dla mnie okazja, żeby porozmawiać o tworzeniu! Piszę o swoich doświadczeniach i odkryciach i koresponduję z czytelnikami.

Newsletter ma jeszcze jedną zaletę. Informuję na nim o nowych kursach i premierach inicjatyw – bez newslettera łatwo je przegapić!

Zapraszam Cię do zapisów: https://mailchi.mp/f1beb786796f/przewietlenie-newsletter

Skrzynka

Jeśli chcesz napisać do nas bezpośrednio, możesz to zrobić na adres: kontakt@malarstwoodpodstaw.pl