Poznaj nasz DARMOWY KURS i ciesz się ze swobody tworzenia…

Wiemy jak ważna jest przyjazna pomoc na Twojej malarskiej drodze. Jesteśmy po to, żeby dać Ci wsparcie jakiego potrzebujesz, aby cieszyć się swoją pasją.

Solidna malarska wiedza jeszcze do niedawna była trudno dostępna dla amatorów – rozsiana po książkach i ukryta w pracowniach artystów. Dzięki nam masz do niej bezpośredni dostęp.

POZNAJ NASZE KURSY:

POZNAJ FARBY OLEJNE OD PODSZEWKI

Jeśli czujesz, że kolory nie chcą Cię słuchać jak należy, nasza propozycja jest dla Ciebie. Przygotowaliśmy DARMOWY przewodnik po kolorach. Nauczysz się dzięki niemu poprawnej teorii barw, zrozumiesz jakich błędów w myśleniu o kolorze unikać i jak ustrzec się przed błędami początkującego.

Jeśli chcesz wymieszać każdy możliwy kolor, nauczyć się widzieć kolorystyczne niuanse i opanować swoje farby jak nigdy dotychczas, jest to idealny kurs dla Ciebie. A co najważniejsze, jest za darmo i bardzo wygodnie obejrzysz go w odcinkach!

Po kursie:

   • znasz teorię barw
   • mieszasz kolory
   • unikasz błędów początkującego!

NAMALUJ SWOJĄ KOPIĘ

Malowanie kopii to jedno z najbardziej pożytecznych ćwiczeń, jakie malarz może wykonać, aby SZYBKO rozwinąć warsztat. Dawni mistrzowie w swoich obrazach ukryli dla nas autostradę do świetnego malowania – a my możemy nią podążyć.

Jeśli chcesz poznać sekrety malowania studium, na podstawie dzieła mistrza, poznać proces rekonstrukcji palety, metodę na wydobywania światła i filozofię podążania za wskazówkami zaszyfrowanymi w obrazie mistrza z przeszłości, ten kurs jest dla Ciebie!

Po kursie:

   • wiesz jak zabrać się za malowanie kopii
   • umiesz
   • unikasz błędów początkującego!